Потрібна порада. (Не заводится дизель)

Вся правда о дизельных аппаратах Smart, особенности обслуживания и эксплуатации.

Модератори: SMARTDOC, Klassic, Sava

никнейм
_Юрій_
Новоприбывший

Повідомлень: 7
З нами з: 02 вересня 2013, 23:20
Автомобиль: Smart MC01
Имя: Юрій
Подякували: 2 рази

Потрібна порада. (Не заводится дизель)

Повідомлення _Юрій_ » 03 вересня 2013, 00:13

Потрібна порада.

Сьогодні повернувшись з роботи залишив Малюка біля під’їзду за годинку вже не зміг запустити двигуна (Smart MC01 2001 року дизель). Зокрема спостерігалися наступні симптоми при повертанні ключа в перше положення чути характерний шум «електродвигуна» горять індикатори за кілька секунд індикатори (за виключенням зарядки, масла та двигуна) гаснуть шум припиняється подальші маніпуляції з ключем стартер не запускають, однак, спрацьовує реле на платі запобіжників та знову на декілька секунд з’являється шум «електродвигуна», стартер без ознак життя. На дисплеї відсутня інформація про помилку, важіль АКПП в нейтральному положенні. Всі спроби усунути несправність самотужки були марними (про всяк випадок проводив маніпуляції з важелем АКПП, перевірив запобіжники, навіть були марні спроби добратися до втягуючого реле однак як це не смішно, але не вдалося з’ясувати місце розташування стартера…). В гараж авто вже поїхало на шнурку. І завтра на роботу прийдеться їхати на п’ятиметровій бандурі, а я так вже звик за рік до Малюка, тоді як найближчі два тижні не передбачають наявності часу для пошуку СТО та пертягування туди Малюка. На російських форумах вичитав про можливе закорочення блоку керування (під водійським сидінням) наскільки це ймовірно? Можливо у форумчан є інша інформація або досвід.

ПОРАДЬТЕ У ЧОМУ МОЖЕ БУТИ ПРОБЛЕМА, ЧИ МОЖЛИВО ЇЇ ВИРІШИТИ САМОТУЖКИ ТА МАЙСТРІВ У КИЄВІ, ЗДАТНИХ ЇЇ ВИРІШИТИ (окремо буду вдячний за інформацію скільки це може коштувати).

Додаткова інформація: прямуючи з роботи на позначці в 1,5 літра заправив автомобіль 20 літрами (АЗС «CLO»). Після заправки навіть здалося, що добавилося потужності. Від заправки до дому 5 кілометрів з яких метрів 300 пробка на підйомі (Охтирський провулок). Під час пошуку несправності з’ясував, що рівень масла нижче від позначки мінімум. Можливо, щось із зазначеного і має відношення до описаної мною проблеми, хоча швидше за все ні.

Дякую за допомогу.

Аватар користувача
jenaev
НовичОк

Повідомлень: 32
З нами з: 15 липня 2013, 11:01
Автомобиль: Smart ForTwo 0.7
Имя: Boris
Звідки: Kiev

Re: Потрібна порада.

Повідомлення jenaev » 04 вересня 2013, 13:48

Такая харакатерная оссобенность наблюдается у моего товарища в СЫРУЮ ПОГОДУ. При нормальных погодных условиях все симптомы исчезают.
Смотрите электрику.Силовые провода.

Tema_Star
НовичОк

Повідомлень: 29
З нами з: 30 червня 2013, 16:18
Автомобиль: Smart city 0.6
Имя: Артем
Подякували: 3 рази

Re: Потрібна порада.

Повідомлення Tema_Star » 04 вересня 2013, 17:42

Уровень масла ниже минимума, может какой то аварийный режим!
Если понадобятся бронепровода есть Tesla и NGK, в наличии!;)

_Юрій_
Новоприбывший

Повідомлень: 7
З нами з: 02 вересня 2013, 23:20
Автомобиль: Smart MC01
Имя: Юрій
Подякували: 2 рази

Re: Потрібна порада.

Повідомлення _Юрій_ » 05 вересня 2013, 13:43

Дякую за допомогу.


Повернутись до “Smart - Дизель”