Лязг в двигуні на ~1500 обертах

Вся правда о дизельных аппаратах Smart, особенности обслуживания и эксплуатации.

Модераторы: SMARTDOC, Klassic, Sava

никнейм
Rost
Новоприбывший

Автомобиль: Smart ForTwo CDI
Дисконтная Карта: 0

Лязг в двигуні на ~1500 обертах

Сообщение Rost » 29 фев 2020 15:41

Таке враження ніби це ланцюг, хоча я поняття не маю як то перевірити. Я пригнав його з німеччини з пробігом в 130тис. Подушки двигуна були намертаво вбиті, замінив на оригінальні. Після того якраз і з'явився звук. Я міг його не чути раніше

SMARTDOC
Sergey_KIEВ

Автомобиль: SmartFortwo 451CDI и 453ED
Благодарил (а): 93 раза

Re: Лязг в двигуні на ~1500 обертах

Сообщение SMARTDOC » 29 фев 2020 21:01

Rost писал(а):Таке враження ніби це ланцюг, хоча я поняття не маю як то перевірити. Я пригнав його з німеччини з пробігом в 130тис. Подушки двигуна були намертаво вбиті, замінив на оригінальні. Після того якраз і з'явився звук. Я міг його не чути раніше

Двигатель стал выше на новых подушках и достает до капсулы или ещё каких то элементов машины.
Зачастую это хомуты на печке, которые стоят винтами вверх. В общем осмотреть расстояние между элементами двигателя(то что трясется вместе с ним) и элементами капсулы или подрамника(то что не трясётся).
050 52 две шестёрки три восьмёрки

Rost
Новоприбывший

Автомобиль: Smart ForTwo CDI
Дисконтная Карта: 0

Сообщение Rost » 01 мар 2020 12:05

Sergey_KIEB писал(а):
Rost писал(а):Таке враження ніби це ланцюг, хоча я поняття не маю як то перевірити. Я пригнав його з німеччини з пробігом в 130тис. Подушки двигуна були намертаво вбиті, замінив на оригінальні. Після того якраз і з'явився звук. Я міг його не чути раніше

Двигатель стал выше на новых подушках и достает до капсулы или ещё каких то элементов машины.
Зачастую это хомуты на печке, которые стоят винтами вверх. В общем осмотреть расстояние между элементами двигателя(то что трясется вместе с ним) и элементами капсулы или подрамника(то что не трясётся).

Я вчора перевірив все. Нічого не тре, але лязг іде з сторони кришки клапанів. Їздили з відкритою кришкою двигуна і слухали (один їхав один слухав). Які ще симптоми можуть підтвердити ланцюг?

SMARTDOC
Sergey_KIEВ

Автомобиль: SmartFortwo 451CDI и 453ED
Благодарил (а): 93 раза

Сообщение SMARTDOC » 01 мар 2020 20:05

Rost писал(а):Я вчора перевірив все. Нічого не тре, але лязг іде з сторони кришки клапанів. Їздили з відкритою кришкою двигуна і слухали (один їхав один слухав). Які ще симптоми можуть підтвердити ланцюг?

То есть вы всерьез думаете, что после замены подушек, цепь взяла и начала греметь вот так вдруг?
Подушки не понравились ей?)
Откройте крышку залива масла и проверьте натяжение пальцами потянув за цепь. Это что бы успокоится на этот счёт.
А лучше покажите машину мастеру.
050 52 две шестёрки три восьмёрки

Вернуться в «Smart - Дизель»