Штатная музыка в Смарте 450. Какая бывает - Сторінка 1

Форум присвячений темам всього, що пов'язане з електронікою та пов'язаним обладнанням.

Модератори: SMARTDOC, Klassic, Sava

никнейм
bachininalex
Новоприбывший

Автомобиль: Smart 450 cdi
Дисконтная Карта: 0

Re: Штатная музыка в Смарте 450. Какая бывает

Повідомлення bachininalex » 17 січня 2021, 14:56

Привет всем
Подскажи пожалуйста, купил магнитолу штатную CD , поставил, код не запросила(Продавец сказал что код сбит). Радио работает, CD тоже работает и играет вроде нормально. Но кнопки cd, кнопка с нотами, am/fm - на них никакой реакции.Из левого блока кнопок работает только кнопка TP(еще не понял зачем она). Тоесть в настройки я зайти не могу. Если вставил диск, то что бы включить радио нужно диск достать. Кто-то может с таким сталкивался?

SMARTDOC
Sergey_KIEВ

Автомобиль: SmartFortwo 451CDI и 453ED
Дякував (ла): 93 рази
Подякували: 701 рази

Повідомлення SMARTDOC » 17 січня 2021, 20:29

bachininalex писав:Привет всем
Подскажи пожалуйста, купил магнитолу штатную CD , поставил, код не запросила(Продавец сказал что код сбит). Радио работает, CD тоже работает и играет вроде нормально. Но кнопки cd, кнопка с нотами, am/fm - на них никакой реакции.Из левого блока кнопок работает только кнопка TP(еще не понял зачем она). Тоесть в настройки я зайти не могу. Если вставил диск, то что бы включить радио нужно диск достать. Кто-то может с таким сталкивался?

Ну это бывает если кнопки были сломаны и повыпадали, потом их просто приклеили на своё место на супер клей и теперь они как декор, не нажимаются. Передайте привет продавцу, находчивый чувак, ведь с выпавшими кнопками он бы не смог продать магнитолу.
Если приподнять верхнюю и нижнюю грань "морды" магнитолы(там небольшие защёлочки) от железного корпуса, то её можно стянуть на себя. Перед этим так же стянуть ручку громкости.
И на обратной стороне морды всё увидите.

Artemiusz
Новоприбывший

Автомобиль: Smart Fortwo 450.332
Дисконтная Карта: 0

Повідомлення Artemiusz » 26 березня 2022, 09:20

Привіт, в мене схожа ситуація з кнопками. Після заміни зчеплення мені віддали машину з заблокованою магнітолою, при цьому код не вводився, правий блок кнопок просто не працював. Але вони нормально натискалися, було відчутно клацання. Вирішилось відключенням магнітоли і зняттям передньої панелі. Без панелі кнопки працювали нормально, і я успішно зняв блокування. На самій панелі було тільки одне пошкодження, тріснуте кріплення кнопки 2. Я запаяв його нагрітою голкою. Поставив панель на місце і все запрацювало, чому я був дуже радий. Але наступного дня я включаю запалювання, пробую змінити радіостанцію, і опа, правий блок кнопок знову не працює. Роблю все по новій, знімаю панель-ставлю назад - працює. На третій день знову те саме. Помітив, що під час включення магнітоли іде один сигнал (без повідомлення, просто звук) не знаю, що це може значити, і що далі мені робити.

Повернутись до “Електроустаткування та електроніка”