Не горять габарити лівої сторони

Форум присвячений темам всього, що пов'язане з електронікою та пов'язаним обладнанням.

Модератори: SMARTDOC, AppleOskar

Відповісти
AlSh
Новоприбывший
Повідомлень: 2
З нами з: 08 вересня 2022, 09:15
Автомобіль: Smart Fortwo Kabrio 0.7 (2005)

Не горять габарити лівої сторони

Повідомлення AlSh »

Прошу допомоги у знатоків.
Смарт 450 2005 р.в. кабріо.
З лівої сторони не грять габарити - і перед і зад. Права сторона горять. Все інше освітлення в нормі. Запобіжники 6,7 - в нормі, "+" на них є.

Вирішив полікувати - витратив день даремно((

Прозвонюється від плюсового дроту лампи лівого заднього габарита до контактів 1 і 11 роз"єму N11-9. Також звониться від лампи до контактів 4 і 6 роз"єму N11-5. Тобто, провод до заднього лівого габариту цілий. До контактів 38 і 39 роз"єму N11-9 - не звониться. Хоча колір дроту на контакті 39 (коричнево-чорний - Left Indicator From Stalk) такий же, як і той, що приходить на лампу заднього лівого габариту, тільки начебто тонший.
Можливо при продзвоні проводу треба було зняти лампочку? Вибачаюсь за примітивні питання - в електриці "так собі"(

Зняв блок SAM - візуальних пошкоджень не виявлено, обережно відігнув плату з запобіжниками (мене цікавив №7) - візуально все в нормі: пайка, дорожки, ніяких оплавлень не знайшов. Зібрав назад - нічого не змінилось. Добре хоч не стало гірше)

Підкажіть, чи є якесь реле на ліві габарити? Чи в який бік копати? Бо дружина їздить, а ззаду наче мотоцикл виглядає. Поки що заживив задній лівий габарит від підсвітки номеру, замінивши в підсвітці номеру лампи на LED, при цьому передній габарит від завого "живлення" не загорівся.
І ще. З правого боку при увімкненні габаритів загорається також права лампа "протитуманок" - та, що знаходиться окремо в решітці - так і має бути?
Дякую за допомогу.
AlSh
Новоприбывший
Повідомлень: 2
З нами з: 08 вересня 2022, 09:15
Автомобіль: Smart Fortwo Kabrio 0.7 (2005)

Re: Не горять габарити лівої сторони

Повідомлення AlSh »

Питання вирішено, дякую SMARTDOC за допомогу!
Відповісти