Smart Fortwo 450 - рандомно глохне

Форум присвячений темам всього, що пов'язане з електронікою та пов'язаним обладнанням.

Модератори: SMARTDOC, Klassic, Sava

Відповісти
IrnLn
Новоприбывший
Повідомлень: 1
З нами з: 15 жовтня 2016, 21:33
Автомобиль: Smart Fortwo 0.6 (2000)

Smart Fortwo 450 - рандомно глохне

Повідомлення IrnLn »

Всім привіт!
Проблема така:
минулого року мій Smart Fortwo 2000го року рандомно почав глохнути (на світлофорах або у корці) - передача з передньої раптово переходила в "0", при цьому звук автомагнітоли не зникав. При викл/вкл - заводився майже завжди одразу, інколи з другого разу, але без необхідності очікування.

На СТО (на Приколійній) перевірили все - комп'ютер помилок свіжих не видав, проблему зловити не могли, проблем з датчиком колінвалу НЕ знайшли, свічки ок, масло ок, генератор ок, тощо. Знайшли проблеми в блоці реле під сидінням водія (замінили на б\у), але проблему це не вирішило.

Зрештою знайшли проблему у блоці контролю двигуна, і після його заміни на б/у проблема зникла приблизно на рік, але ось з'явилася знову: чекаєш на червоне світло, раптом двигун переходить з передачі на "0", при цьому звук автомагнітоли не зникає, кондер працює. При переході на нейтралку і викл/вкл запалювання - заводиться.

Електрик на СТО (Борщагівка) передивився все, зловив якусь одну помилку, підчистив контакти і відправив додому, тому що блок контролю двигуна без нарікань, як і блок реле під сидінням.

Але проблема вже повторилася:(

Питання: що ще можна перевірити і пофіксити? Може, в когось була схожа проблема.
Дякую заздалегідь
Відповісти