Лязг в двигуні на ~1500 обертах

Вся правда про дизельні апарати Smart, особливості обслуговування та експлуатації.

Модератори: SMARTDOC, Klassic, Sava

Відповісти
Rost
Новоприбывший
Автомобиль: Smart ForTwo CDI

Лязг в двигуні на ~1500 обертах

Повідомлення Rost »

Таке враження ніби це ланцюг, хоча я поняття не маю як то перевірити. Я пригнав його з німеччини з пробігом в 130тис. Подушки двигуна були намертаво вбиті, замінив на оригінальні. Після того якраз і з'явився звук. Я міг його не чути раніше
SMARTDOC
☎ 0505266888
Автомобиль: SmartFortwo 451CDI и 453ED

Re: Лязг в двигуні на ~1500 обертах

Повідомлення SMARTDOC »

Rost писав:Таке враження ніби це ланцюг, хоча я поняття не маю як то перевірити. Я пригнав його з німеччини з пробігом в 130тис. Подушки двигуна були намертаво вбиті, замінив на оригінальні. Після того якраз і з'явився звук. Я міг його не чути раніше
Двигатель стал выше на новых подушках и достает до капсулы или ещё каких то элементов машины.
Зачастую это хомуты на печке, которые стоят винтами вверх. В общем осмотреть расстояние между элементами двигателя(то что трясется вместе с ним) и элементами капсулы или подрамника(то что не трясётся).
Rost
Новоприбывший
Автомобиль: Smart ForTwo CDI

Повідомлення Rost »

Sergey_KIEB писав:
Rost писав:Таке враження ніби це ланцюг, хоча я поняття не маю як то перевірити. Я пригнав його з німеччини з пробігом в 130тис. Подушки двигуна були намертаво вбиті, замінив на оригінальні. Після того якраз і з'явився звук. Я міг його не чути раніше
Двигатель стал выше на новых подушках и достает до капсулы или ещё каких то элементов машины.
Зачастую это хомуты на печке, которые стоят винтами вверх. В общем осмотреть расстояние между элементами двигателя(то что трясется вместе с ним) и элементами капсулы или подрамника(то что не трясётся).

Я вчора перевірив все. Нічого не тре, але лязг іде з сторони кришки клапанів. Їздили з відкритою кришкою двигуна і слухали (один їхав один слухав). Які ще симптоми можуть підтвердити ланцюг?
SMARTDOC
☎ 0505266888
Автомобиль: SmartFortwo 451CDI и 453ED

Повідомлення SMARTDOC »

Rost писав:Я вчора перевірив все. Нічого не тре, але лязг іде з сторони кришки клапанів. Їздили з відкритою кришкою двигуна і слухали (один їхав один слухав). Які ще симптоми можуть підтвердити ланцюг?
То есть вы всерьез думаете, что после замены подушек, цепь взяла и начала греметь вот так вдруг?
Подушки не понравились ей?)
Откройте крышку залива масла и проверьте натяжение пальцами потянув за цепь. Это что бы успокоится на этот счёт.
А лучше покажите машину мастеру.
Відповісти