Безпека дому: як обрати систему відеоспостереження?

Цей розділ присвячений статтям наших партнерів.

Модератори: .:Igor:., Sava, AppleOskar

Закрито
Аватар користувача
AppleOskar
Пупсік
Повідомлень: 170
З нами з: 12 жовтня 2016, 21:40
Автомобиль: Smart ForTwo 2008 1.0 (58кВ)

Безпека дому: як обрати систему відеоспостереження?

Повідомлення AppleOskar »

Система відеоспостереження https://intervision.ua/ua/articles/164- ... station-16 є одним зі складових елементів безпеки приватного будинку. Таке рішення дозволяє не тільки тримати власність під повним контролем, перебуваючи в будь-якій точці світу, а й відлякує зловмисників. Що слід знати про моніторинг і як обрати зовнішні камери?

Які камери для зовнішнього спостереження вибрати?

Все залежить від форми, а також корпусу і ряду інших чинників. Які переваги у трубчастої камери? Про це варто сказати кілька слів.

Трубчасті камери ідеально підходять для зовнішнього застосування. Вони стійкі до механічних пошкоджень і одночасно забезпечують відносно хороші параметри запису. Їх конструкція, трохи нагадує геометричний циліндр, дозволяє легко приховати їх у структурі будівлі. Купольні камери — це обладнання, яке зазвичай встановлюється всередині будівель, хоча насправді їх можна використовувати і на відкритому повітрі — наприклад, в садовій альтанці. Інше рішення — пристрій, що обертається навколо, який дозволяє записувати зображення в 360-градусної орієнтації.

При виборі відповідного пристрою для спостереження за своїм двором і будинком варто пам'ятати, що камери також повинні забезпечувати доцільну розподільчу здатність. Це поліпшить зображення та дозволить краще розпізнати об’єкти зйомки, які потрапляють у кадр. Сучасні камери пропонують доволі багато іноваційних рішень.

Доступ до моніторингу через Інтернет. Що потрібно?

Якщо користувач хоче завжди бути в курсі того, що відбувається у нього вдома, незалежно від того, чи перебуває він на роботі або у відпустці на іншому кінці світу, слід вибрати сучасні IP-системи. Система відеоспостереження постійно передає зображення з камер на будь-який обраний мобільний пристрій, яким може скористатися власник.

Користувач повинен мати тільки доступ в Інтернет на:
  • - смартфоні,
    - ноутбуці,
    - планшеті!
Сучасна IP-камера, встановлена в будинку, буде пересилати зображення з усіх кімнат у реальному часі на постійній основі.

Ціна установки. Що визначає остаточну вартість?

Скільки коштує домашня система відеоспостереження? Остаточна вартість всієї установки залежить від декількох факторів. Перший — це, звичайно ж, набір та відповідна кількість необхідних камер. Сама конструкція системи моніторингу також залежить від розміру контрольованої території. Крім того, важливу роль відіграє наявність додаткових функцій та можливості обладнання.
Закрито