Розвал Сходження : 3D геометрія коліс

Цей розділ присвячений статтям наших партнерів.

Модератори: .:Igor:., Sava, AppleOskar

Закрито
Аватар користувача
AppleOskar
Пупсік
Повідомлень: 170
З нами з: 12 жовтня 2016, 21:40
Автомобиль: Smart ForTwo 2008 1.0 (58кВ)

Розвал Сходження : 3D геометрія коліс

Повідомлення AppleOskar »

Зображення
Для чого проводиться розвал сходження коліс? Для того, щоб автомобіль правильно їздив і не було ніяких проблем з керуванням. Якщо ви помітили, що автомобіль веде в сторону, або кермо повернуть в одну сторону, і при цьому кермо стало на кілька градусів важче, то це означає, що необхідно перевірити розвал сходження коліс. Звернувшись в львів сто ви зможете отримати професійний сервіс.

Як часто необхідно проводити розвал сходження?

Потрібно проводити таку процедуру як розвал сходження кожні 15-20 тисяч кілометрів. Це потрібно для того, щоб постійно підтримувати правильну геометрію автомобіля. Необхідно стежити за тим, щоб в задньому і передньому мосту було однаковий тиск в шинах. Також варто перевіряти ступінь зносу шин, які встановлені на автомобілі.

За допомогою розвалу-сходження можна підвищити стійкість автомобіля під час руху, особливо на поворотах і при проходженні складних ділянок дороги.
Сходження допомагає компенсувати відведення автомобіля в сторону, що буває при зношених або неправильно встановлених шинах.
Тому якщо ваш автомобіль погано тримає пряму, відчуває на собі бічний зсув або нишпорення, перевірте схід-розвал коліс в https://iren-avtocentr.com.ua.

У чому полягає процедура перевірки?

Після установки автомобіля на стенд Схід-розвалу для настройки рульової колонки необхідно виконати ряд дій, інакше не вдасться отримати точну інформацію і зробити висновок про стан даного вузла. У зв'язку з цим, перед проведенням перевірки, необхідно зняти колесо автомобіля, встановити його на місце і демонтувати гальмівний супорт, щоб не пошкодити його.
 • - Далі, вам належить повернути кермо до упору в будь-яку сторону і зафіксувати рульове колесо спеціальним затискачем.
  - Зафіксуйте задні колеса і зробіть виміри.
  - Показання повинні бути рівні нулю (по горизонталі) або сходження повинно бути зведено до нуля (якщо ви проводите регулювання сходження на передній осі). Також необхідно пам'ятати, що всі показники потрібно вимірювати в мм.
  - Якщо ви вимірюєте сходження передніх коліс, то вимірюйте відстань, яке пройде передня частина автомобіля після повороту керма.
  - Це будуть дві цифри: сходження до регулювання і після неї.
  - Після того, як ви провели всі потрібні виміри, за допомогою спеціального стенду ви можете встановити кермо максимально прямо. При цьому не повертайте колеса до тих пір, поки не отримаєте нульові показання.
У разі, якщо у вас немає можливості відразу ж після регулювання заїхати на схід-розвальний стенд, ви можете зробити це прямо на вулиці. Для цього, поверніть кермо в крайнє ліве положення і дочекайтеся моменту, коли колеса будуть паралельні один одному. Після, переведіть кермо в центральне положення і зафіксуйте його. Надалі, проведіть ту ж процедуру з іншими колесами.
Закрито